Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Spa_search_magnifier
 
Toitlustus airBalticu otselendudel Tallinnast
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Toitlustus airBalticu otselendudel Tallinnast

 
Nüüdseks on Tallinnast algavatele airBalticu lendudele võimalik tellida toitlustust valides 18 värske ja tervisliku variandi vahel.

Eesti reisijate jaoks avati toidu ettetellimise süsteemi, milles on 18 erinevat toiduvalikut. Oma toidutellimust on võimalik esitada oma reisikonsultandile, kas broneeringu teostamisel või vähemalt 24 tundi enne lennu toimumist. Toidutellimust on võimalik esitada ka lennufirma kodulehel. Erinevaid võimalusi pakutakse ka dieetilistele eelistustele, s.h gluteenivabu ja vegantoite.

Kokad kolmest Balti riigist on hoolega valmistanud ette seitset uut rooga ning uuendanud 11 kõige populaarsemat toiduvalikut. Uue menüü eesmärgiks on vastata kõikide lennufirma reisijate ootustele, samuti aga pakkuda kogu vajalikku lastega reisijatele.

Tallinnast pakub airBaltic otselende Amsterdami, Berliini, Londonisse, Oslosse, Pariisi, Stockholmi, Viini, Vilniusesse, samuti aga mugavat lennuühendust läbi Riia. Juuni alguses käivitati Tallinnast kolm uut otselendu - Malagasse, Brüsselisse ja Kopenhaagenisse. 

Lisaks kuulutas airBaltic välja ka 13. otselennu käivitamise Eesti pealinnast Salzburgi, Austriasse. Hooajaline otselend kahe linna vahel alustab tööd 21. detsembril 2019.
Viimati uuendatud 18. juuni 2019
 
Kuumad pakkumised