Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Spa_search_magnifier
 
Lõbus perepuhkus Siguldas
 • Jaga:
 • Saada sõbrale

Lõbus perepuhkus Siguldas

 
Aktiivse puhkuse sõpru ootab Sigulda. See on suurepärane paik turnimiseks puulatvadesse rippuvatel takistusradadel. Baltimaade suurimas vabaõhu-seikluspargis Tarzāns saad mitte ainult ronida 20 meetri kõrgusel maapinnast, vaid ka mööda kelgurada alla sõita.siseturism, puhkusereis, puhkus eestis, kultuurireis, baltic tours, puhkus kodumaalLÕBUS PEREPUHKUS SIGULDAS
Hind pere kohta al 230 €


Paketis sisaldub:
 • 2 ööd majutust hotell Ezeris kahele täiskasvanule ja ühele lapsele (kuni 12a)
 • hommikusöögid
 • sissepääs Tarzans pargi seiklusrajale


Lisatasu eest:
 • reisikindlustus
 • Tarzans pargi teised aktraktsioonid (tasumine kohapeal)TINGIMUSED
 • Pakkumises toodud hinnad on näidishinnad ning võivad muutuda vastavalt valitud reisikuupäevadele ja kohtade saadavusele.
 • Soodsaima hinnaga kohtade arv on piiratud.
 • Pakkumine kehtib kasutamiseks vastavalt vabade kohtade olemasolule kuni 30.08.2021.
 • Vastutav reisikorraldaja Baltic Tours.
 • Pakkumisele kehtivad teenusepakkujate ja Baltic Toursi müügitingimused, mille kohta saab lisainfot Baltic Toursi reisikonsultandilt.

Riiki sisenemise tingimused (seisuga 17.06.2021):
Lätti sisenemise piirangud sõltuvad riigist, kust isik siseneb ja sellest, kas isik on Covid-19 vastu täielikult vaktsineeritud või viimase 180 päeva jooksul Covid-19 viiruse läbi põdenud või mitte.

Eestist saavad Lätti siseneda ilma negatiivse PCR-testi tõendita ning ei pea jääma eneseisolatsiooni isikud, kes on täielikult vaktsineeritud (täielik vaktsineeritus saabub 14 päeva peale vaksineerimiskuuri lõppu) või Covid-19 viiruse viimase 180 päeva jooksul läbi põdenud. Vaktsineerimist või läbipõdemist tuleb tõendada vastava EL sertifikaadiga. Kuni 1. septembrini 2021 on digisertifikaadiga samaväärne ka inglise- või lähteriigikeelne tõend paberil või elektrooniliselt.

Isikud, kes ei ole täielikult vaktsineeritud (vaktsineerimine lõpetamata) või ei ole Covid-19 viirust põdenud peavad esitama negatiivse PCR-testi tõendi, mis on tehtud kuni 72h varem või antigeeni testi, mis on tehtud kuni 24h varem. Samuti tuleb jääda 10-päevasesse eneseisolatsiooni juhul kui saabutakse kõrge riskiga riigistsh ka Eestist (14 päeva nakatumisnäitaja üle 75/100 000 elaniku kohta).  Eneseisolatsiooni võib lõpetada, kui 7. päeval tehakse PCR-test ja tulemus on negatiivne.

Vaktsineerimise ja viiruse läbipõdemise kinnituse esitamisest ja testide tegemise nõuetest on vabastatud: alla 12-aastased lapsed, kauba- ja reisijateveo teostajad, laevale minevad või sealt tulevad meremehed, lennureisijad, kes transiidi ajal ei lahku lennuvälja kontrollialalt ja viibivad seal kuni 24 tundi, Valka ja Valga omavalitsuste elanikud, kes liiguvad nende omavalitsuste piires ja EL kodanikud ning alalised elanikud, kes igapäevaselt ületavad Läti maismaapiiri.


Lisainfo ja broneerimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon: 630 0400, 740 0000Viimati uuendatud 12. juuli 2021
 
Kuumad pakkumised