Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Spa_search_magnifier
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 

1. PÄEV. SIEM REAP
Saabumine Siem Reapi vastavalt individuaalsele lennukavale. Saabumisel transfeer hotelli ja check-in. Saabumisel võtab teid vastu ingliskeelne giid, kes aitab sisse seada ning annab ülevaate järgmistest päevadest. Ülejäänud päev vaba omal käel linnaga tutvumiseks.

2. PÄEV. SIEM REAP
kambodza, aasia, ringreis, eksootikareis, seiklusreis, kultuurireis, puhkusereis, päikesereis, pakettreis, Baltic ToursHommikusöök hotellis.
Veedate terve päeva Angkor Wati varemete vahel.

Angkor Wat on üks maailma suurimatest pühamutest, mis laiub 162 hektarisel alal. Esialgselt ehitati tempel hindu jumalatele, kuid 12. sajandi lõpuks olid selle üle võtnud budistid. Tegemist on ühe parima ja ideaalseima näitega khmeri arhitektuurist. 

Templite külastamisel tuleb arvestada, et tegu on pühapaikadega ja riietus peab olema vastav - naisterahvastel põlved ja õlad peavad olema kaetud.
Õhtul vaba aeg omal käel ringi vaatamiseks.

3. PÄEV. SIEM REAP
Hommikusöök hotellis.
Täna külastate Tole Sap järve hõljuvat küla.

Tagasiteel külastate Theam's House nimelist unikaalset stuudiot, mis keskendub kohalike disainerite loomingu esitlemisele ja müümisele. 

4. PÄEV. SIEM REAP - PHNOM PENH
Hommikusöök hotellis.
Peale hommikusööki algab sõit Phnom Penhi poole. Teel külastatakse Skuni linnakest, mis on kuulus turu poolest, kus saab proovida erinevad söödavaid putukalisi, näiteks grillitud ämblikke. Kompong Thom'is külastatakse Sambo Prei Kuk templit. Teekond Siem Reapist Phnom Penhi kestab ca 7-8 tundi, vahepeal on peatused ja hinnas sisaldub ka lõunasöök.

kambodza, aasia, ringreis, eksootikareis, seiklusreis, kultuurireis, puhkusereis, päikesereis, pakettreis, Baltic Tours

Õhtul saabumine Phnom Penhi hotelli, check-in ja vaba aeg.

5. PÄEV. PHNOM PENH
Hommikusöök hotellis.
Tutvumine Kambodža pealinna Phnom Penhiga ingliskeelsel linnaekskursioonil. 

Phnom Penh asub kahe jõe – Mekongi ja Tonle Sapi ühinemiskohas. Kambodža pealinn on rahvarohke ja siginat-saginat täis. Mööda linnatänavaid seigeldes võib näha endise prantsuse kolonisatsiooni märke.

6. PÄEV. PHNOM PENH - KEP
Hommikusöök hotellis.
Transfeer Kep-i rahvusparki (ca 3 tundi), kus asub ka järgmine majutusasutus -  armas Villa Kep. Saabumisel check-in ja vaba aeg ümbrusega tutvumiseks või basseini ääres lõõgastumiseks. 

Kep on Kambodza väikseimad provintse, asub maalilises Kep 'i rahvuspargis. Kep on tuntud maitsvate mereandide poolest.

kambodza, aasia, ringreis, eksootikareis, seiklusreis, kultuurireis, puhkusereis, päikesereis, pakettreis, Baltic Tours7.-8. PÄEV. VABA AEG
Vaba aeg omal käel ümbruskonnaga tutvumiseks või basseinivõlude nautimiseks. Soovijatel on võimalus teha väljasõite rahvusparki, tutvuda ümbruskonnas asuvate pipra-, riisi- ja mangoistandustega.

9. PÄEV. LAHKUMINE
Hommikusöök ja lahkumine vastavalt individuaalsele lennukavale.
Transfeer Phnom Penhi lennujaama.

Reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.
Viimati uuendatud 10. aprill 2019
 
Kuumad pakkumised