Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Spa_search_magnifier
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. LEND TALLINN - VIIN, PRAHA
Kogunemine Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Otselend Tallinn - Viin (lennunumber BT207, kohalikud kellaajad, lennugraafik täpsustamisel ). Palume kontrollida kogunemise ja väljalennu aega ka vahetult enne reisi! 

ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisidPraha linnaekskursioon: Hradcany linnaosa võimsa kuningalossiga. Püha Vituse katedraal, Presidendipalee, Kuldne tänav, Mala Strana, Karlovi sild ja vanalinn Stare Mesto. Raekoja plats ja kuulus kellamäng. Külastame Praha juudi linnaosa Josefovi.  Majutus kahel järgneval ööl hotellis Bologna 4* või sarnane.

2. PÄEV. KARLSTEJN - PRAHA
Hommikusöök. 
Väljasõit Karlstejni lossi, mis ehitati 14. sajandil kuninglike väärisesemete, reliikviate ja kroonijuveelide hoidmiseks. Lossi keskmes asub kullatud seintega Püha Risti kabel, kaetud poolvääriskividega ja 127 pühaku pildiga, mis kuulub maailma suurimate gooti paneelmaalide kogu hulka. Naaseme Prahasse.

Soovijatele õhtune laevasõit mööda Vltava jõge koos õhtusöögiga. Laevasõit mööda Vltava jõge on suurepäraseks viisiks tutvumaks Praha linnaga – vee pealt avab linn end külastajatele hoopis teise külje pealt. Näeme ilusaid panoraamvaateid kaldapealsetele ja kuningalossile, samuti pakub elamuse kaunilt valgustatud Karlovi sild.

ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisid
3. PÄEV. PLZEN - MÜNCHEN
Hommikusöök. 
Peatume Plzeni linnas. Meie teekond jätkub Münchenisse. Tänase päeva veedame siin Baierimaa pealinnas. Seejärel jalgsi linnaekskursioon: Frauenkirche, uue ja vana raekojaga Marienplatz, Neuhauseri tänav, teatiinide kirik ja kuningate residents. Majutus Müncheni kesklinnas. München on laiale maailmale tuntud kui kultuuri- ja meelelahutuslinn. Õhtul külastame soovijatega Müncheni kuulsat õllesaali Hofbräuhausi ning võib proovida Baierimaa spetsialiteete – valget vorsti ja nisuõlu.

4. PÄEV. BAIERIMAA KÜLAD
Hommikusöök. 
Meie teele jääb kuulus Ettali klooster, mis on tuntud ka oma benediktiini poolest. Kaunis passiooniküla Oberammergau on justkui pilt muinasjuturaamatust. Majad on uhkelt kaunistatud ja maalitud, küla keskväljakul võib tihti näha toredates nahkpükstes kohalikke mehi omavahel juttu puhumas.  Peatus kauni rokokoo palverännukiriku Wiesi juures. Majutus Baierimaal.

5. PÄEV. LUDWIGI LOSSID - SALZBURG
Hommikusöök. 
Päeva naelaks kujuneb kindlasti Ludwig II imepärase Neuschwansteini muinasjutulossi külastamine. See on suurepärane näide ühe isiksuse fantaasiatest, mõttemaailmast, julgusest teistest erineda. Lossi lähedal kuristiku kohalt Maria sillalt avaneb suurepärane vaade Neuschwansteini lossile. Seejärel külastame Ludwig II ehitatud Linderhofi lossi, mille valmimisel oli üheks eeskujuks prantslaste päikesekuningas Louis ning Versailles loss.

Edasi jõuame juba Salzburgi ning teeme linnaekskursiooni selles kuulsas Mozarti linnas. Vaatame vürstpiiskoppide residentse, Mirabelli aeda, jalutame keskaegses vanalinnas, kus kaasaegsed hooned vahelduvad suurepäraste barokkehitistega.

6. PÄEV. KÖNIGSSEE - KEHLSTEIN - VIIN
Hommikusöök.
Külastame Berchtesgadeni Rahvusparki, Euroopa ühte ilusaimat piirkonda. Vaatame Saksamaa idüllilisimat paika - kristallpuhast Königssee järve, mis on paljudele tuttav tänu postkaartidele. Soovijatele pakume paadisõitu järvel. Tõuseme kohaliku bussi ja liftiga 1834 m kõrgusele Kehlsteini tippu, mis on tuntud kui Hitleri ”Kotkapesa”. Seejärel sõidame Austria pealinna Viini.

7. PÄEV. VIIN
Hommikusöök. 
Teeme tutvust selle maailmakuulsa kultuurimetropoliga. Viin on ühtlasi vana ja uus, Viin armastab kunsti ja Viin armastab elu – nii kõlab ka üks Viini motodest. Esmalt jalutame linnakalmistul. Seejärel vaatame kuulsat Hundertwasserhausi. Hundertwasser hindas kõrgelt loomingulist ehitusvabadust ja kooskõla loodusega. Austria kaasaegse arhitektuuri üks silmapaistvamaid figuure oli oma kaasaegsete arhitektide poolt pigem alahinnatud, ent täna on mitmed tema teosed Viini tuntuimad vaatamisväärsused. 

ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisidSeejärel jalutame vanalinnas - keisrite residents Hofburg, hilisgooti Püha Stephani toomkirik, Hispaania Ratsakool. Jalutame Grabenil, mis on kujunenud moodsaks ostupiirkonnaks - purskkaevud ja barokne katkusammas. Miks mitte minna Sacheri kohvikusse ja proovida kuidas maitseb tõeline Sacher tort?

8. PÄEV. LEND VIIN - TALLINN
Hommikusöök. Otselend Viin-Tallinn (lennunumber BT208, lennugraafik töpsustamisel).

Vastutav reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 19. oktoober 2020
 
Kuumad pakkumised