Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Spa_search_magnifier
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. TALLINN – SANKT-PETERBURG – LAEVAEKSKURSIOON 
Varahommikul kell 06:30 väljasõit Tallinnast Estonia teatri vastas asuvast parklast. Piirületus Narva-Ivangorod piiripunktis ja pärast seda algab sõit läbi Ingerimaa. 

ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisidSaabumine Sankt-Peterburgi ja esmatutvus linnaga bussiekskursioonil: Moskva prospekt, Nevski prospekt, Marsi väljak, Vassili saar ja Rostra sambad. Ülikooli kaldapealne ja sfinksid. Sillad, kanalid ja paleed. Iisaku väljak.

Soovijatele meeleolukas laevaekskursioon Neeval ja kanalitel

Ööbime kolmel järgneval ööl St. Peterburgis hotellis  Azimut*** või sarnases.
 
2. PÄEV. ERMITAAŽ JA LINNAEKSKURSIOON, PEETER-PAULI KINDLUS
Hommikusöök. 
Jätkame Peterburi linnaekskursiooni. Käime kanalitest ja jõgedest ümbritsetud ajaloolises Kolomna linnaosas, kus näeme eestlastega seotud olulisi mälestusmärke - Jaani kirikut ja Jakob Hurda maja. Kaasani katedraal. 

Ermitaaž on maailma suurimaid kunstimuuseume, mis asub kunagistes keiserlikes paleedes. Omavahel galeriidega ühendatud hoonetes paiknevas muuseumis on ühtekokku üle kolme miljoni eksponaadi. On öeldud, et kui seisatada iga eksponaadi ees ühe minuti, kuluks kogu muuseumiga tutvumiseks 70 aastat. Leonardo da Vinci haprad madonnad, maailma üks parimaid Rembrandti kollektsioone, Tizian ja Rubens. Luksuslikud paraadsaalid ja 19. sajandi interjöörid Talvepalees – keiserlikus talveresidentsis. Vaba aeg Peterburi südalinnas. 

Peeter-Pauli kindluse rajamisega pisikesele jõesaarele algas Sankt-Peterburgi ajalugu 27. mail 1703. aastal. Võimasad bastionid ja Peeter-Pauli kirik, kuhu on maetud pea kõik Venemaa keisrid ning kurikuulusad Trubetskoi bastioni vangikongid. 

Soovijaile õhtusöök stiilses restoranis koos folkloorikavaga.

ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisid3. PÄEV. TSARSKOJE SELO
Hommikusöök. 
Tsarskoje Selo on kuulsamaid keiserlikke residentse Peterburi lähistel. Suurmeister Rastrelli ja barokkarhitektuuri šedööver - Katariina palee. Toretsevad fassaadid ja kullatud kuplid harmoneeruvad rahuliku inglise stiilis pargi melanhoolse meeleoluga. Katariina lossis saab imetleda suurejoonelisi paraadsaale, muuhulgas ka maailmaimeks nimetud Merevaigutuba.

Tagasisõit Peterburgi ja vaba aeg südalinnas ning võimalus külastada muuseume ja vaatamisväärsusi: Senati väljak ja Vaskratsanik, Iisaku katedraal, Paleeväljaku ansambel ja Aleksandri sammas, Moika kaldapealne, Spas na Krovi kirik sadade mosaiikidega. Soovijail võimalik külastada Vene muuseumi, kus asub suurim Vene kunsti kollektsioon maailmas ikoonidest avangardistideni. 

Õhtul soovijatele meeleolukas laevaekskursioon Neeval ja kanalitel. 


4. PÄEV. PETERHOF
Hommikusöök. 
Palee kaldapealselt alustame laevateekonda keiserlikku suveresidentsi Peterhoffi Soome lahe kaldal. Tegemist on maailma kauneimate hulka kuuluva pargi- ja lossiansambliga, kus saame imetleda 18.-19. sajandi arhitektuuri ning pargikujundust  – skulptuurid, purskkaevud ja hooned on elegantselt sobitatud maastikuga. Peterhofi suur palee ja luksuslik Merekanali kaskaad kümnete kullatud skulptuuride ja rütmiliste purskkaevudega. Venemaa võitu Põhjasõjas sümboliseeriv Simsoni purskkaev, kus vesi võib tõusta kuni 12 meetri kõrgusele. Mõnusalt intiimne Monplaisiri park ja paleed. Siin võib leida elevust pakkuvaid purskkaeve (šutniki), mis võivad ettevaatamatu uudistaja ootamatult märjaks kasta. Vaba aeg lõunasöögiks ning seejärel alustame kojusõitu. Saabume Eestisse hilisõhtul. 

Vastutav reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 15. jaanuar 2021
 
Kuumad pakkumised