Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Spa_search_magnifier
 
Vihula Mõisa öko-SPA
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Vihula Mõisa öko-SPA

 

2009. aasta oktoobris avas ajaloolises mõisa tõllakuuris uksed Vihula Mõisa öko-SPA. Spas on külastajatele 7 hoolduste ruumi, traditsiooniline puuküttega saun, väike fitness-ruum, väliterrassid mullivanni ja tünnisaunaga ning hubane spa-lounge, kust on võimalik nautida suurepäraseid vaateid mõispargile ja jõele.

Vihula Mõisa öko-SPA on boutique-spa, mis kombineerib mõisalikku ajaloolist hõngu ja luksust, traditsioone ja kaasaegseid mugavusi, öko-teadlikkust ning iidseid spa rituaale.

Spas kasutatavad tooted on 100% looduslikud, kohapeal valmistatud kreemid-mikstuurid on alati värsked ja unikaalsed. Elamuslikud masaazid mõisaaia lehtlas, luksuslikud hoolitsused ja kuumavee ürdivannid väliterrassil tähistaeva all loovad unustamatu spa-kogemuse.

Vana ja traditioonilist toetab rahvusvaheliselt tunnustatud spa kaubamärk „Fleur’s“, milles kasutatavad toimeaineid on samuti naturaalsed, paljud tooted omavad öko-sertifikaate ja tootmisprotsessis arvestatakse keskkonna säästmise nõuetega. Kaubamärgi loomisel on inspiratsiooni saadud ajurvedast, maalikunstist ja lillemaailmast. Kasutades lillemaailma ja maalimist inspiratsiooniallikana, on brändi idee rõhutada kliendi loomulikku ilu - võimaldada igal inimesel olla oma õnnekunstnik, teha ise oma elust kunstiteos.

Vihula võimas loodus, ajalooline aura ja romantiline mõisaluksus loovad unikaalse ning rahustava õhkkonna – see on ideaalne koht nädalalõppude veetmiseks, romantilisteks puhkusteks, lõbusateks sõbrannade spa-reisideks või hoopis omaette aja maha võtmiseks – võimalused Vihula Mõisa öko-SPAs on lõputud!

Öko hooldused on välja töötatud koostöös Harmoonikumiga.

Vastutav teenusepakkuja Vihula Mõisa öko-SPA.

Lisainfo ja tellimine Baltic Toursi müügiosakonnast.

Telefon: 630 0400 ja 740 0000.
Viimati uuendatud 12. mai 2016
 
Kuumad pakkumised