Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Spa_search_magnifier
 
Hotel Jurmala Spa & Conference Centre
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Hotel Jurmala Spa & Conference Centre

 

Hotell Jūrmala ehitati 1970´ndate alguses turismihotelliks, kuhu saabus külalisi Soomest, Gruusiast, Bulgaariast ja mujalt. Hotellis oli 160 tuba, tolle aja Läti kuulsaim ööklubi-kabaree ja restoran. Samuti asusid siin juuksurisalong, kohvik ja kasiino. 80´ndate lõpus lõpetas hotell aga tegevuse ning seisis üle 12 aasta tühjana.

Hoone ostis ära Eesti kinnisvara- ja investeerimisettevõte ning 2004. aasta sügisel algasid ümberehitustööd. Esimesi külalisi tervitati 27. mail 2005.

Pärast põhjalikku ümberehitust 2005. aastal vastab hotell Jūrmala SPA kõrgeimatele 4-tärni hotellide kvaliteedinõuetele. Hotell pakub väga laialdasi lõõgastumisvõimalusi, sealhulgas spaa- ja iluteenused, jõusaal, saunad ja basseinid. Hotelli viimistluses on kasutatud ainult looduslikke materjale – puitu ja kivi, mis loovad rahuliku ja lõõgastava õhkkonna.

Hotell Jūrmala SPA-s on: 190 numbrituba, konverentsikeskus 7 saaliga, spaa keskus, ilusalong, Wellness Oasis – saunade ja basseinidega ning jõusaal. Külastajaid ootavad restoran Jūrmala, Seaside baar, lobby-baar ja Aqua baar.
Otse hotelli ukse eest algab rannapromenaad, mis viib läbi männimetsa 33km pikkusele valgele liivarannale.
Viimati uuendatud 28. mai 2015
 
Kuumad pakkumised