Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Spa_search_magnifier
 
Lennupiletid
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Lennupiletid

 

IATA reisibüroona on Baltic Toursil õigus müüa ja vormistada lennupileteid lendudele üle kogu maailma.Lisaks avalikele ja kokkuleppelistele hindadele pakume oma klientidele koostöös suuremate lennufirmadega erihindu ka grupireiside puhul.

Kui olete sagedasem lendaja soovitame endale kindlasti hankida mõne suurema lennukompanii püsikliendi kaart, mida kasutades kogute lennumiile, mille eest hiljem on võimalus saada näiteks tasuta lennupileteid, autorenti vms. Püsikliendi kaardi taotlused on saadaval ka meie reisibüroodes. Samuti palume alati enne pakkumise küsimist reisikonsultanti teavitada püsikliendi kaardi olemasolust. Arvestada tasub seda, et enamik lennukompaniisid kuulub mõnda lennukompaniide ühendusse ning püsikliendi kaardiga kogute punkte ka teiste samasse ühendusse kuuluvate kompaniide lendudelt.

Paljud lennukompaniid pakuvad klientidele ka online broneerimissüsteeme, kus saadaval siiski vaid konkreetse kompanii lennud. Soovimaks pakkuda oma klientidele samasugust võimalust ise otsida sobivad lennud online’st on Baltic Tours avanud Lennupiletite broneerimiskeskuse, kus on saadaval paljude erinevate soovitud sihtkohta lendavate kompaniide lennupiletid. Ostmine Online’ist on kliendile soodsam kui kasutades reisikonsultandi abi hinnapakkumise saamisel. Samas oleme alati valmis pakkuma oma professionaalseid teadmisi ja abi sobivaima lennupileti ostmisel!

Baltic Tours on lennupiletite müügiprotsessis vahendaja rollis. Meie vastutame valdkondade eest, mis puudutavad meie müügiprotsessi (hinnapakkumiste tegemine, info ja tingimuste kirjalik jagamine, lennupiletite vormistamine jms.)

Reisibüroona ei ole meil kahjuks võimalik sisuliselt käsitleda pretensioone, mis puudutavad teenindust lennujaamades või konkreetse lennufirma lennuki pardal, pardateenindust, pagasikäitlust, turvaettevõtte või riigivõimu esindajate tegevust. Sellistel puhkudel saame anda vaid omapoolseid soovitusi koos niisuguse tagasiside jaoks õige adressaadi konktaktandmetega.

Kliendi huvides otse teenusepakkujaga suhtlemine on võimalik vaid erikokkuleppel ja peale teenustasude hinnakirjajärgse konsultatsioonitasu tasumist. Nendel juhtudel ei saa me garanteerida kliendi jaoks sobiva lahenduse saavutamist ega teenusepakkujalt mingiks konkreetseks tähtajaks vastuse saamist.

Enne lennupiletite ostmist soovitame tutvuda Baltic Toursi üldiste müügitingimustega.

Lennufirmade pankrottidest või muudest ettenägematutest olukordadest tulenevate riskide maandamiseks soovitame koos lennupiletite ostuga sõlmida reisitõrkekindlustus, millele saab juurde osta lisakaitset.

 

Lendamine on tegelikult lihtne!
Viimati uuendatud 21. november 2022
 
Kuumad pakkumised