Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Spa_search_magnifier
 
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Mis on SPABreak?

 

Maailma eri paikades on spaakultuuri viljeldud juba sajandeid. Tervis läbi vee (ld.k. sanus per aqua) on andnud elujõudu nii vanadele roomlastele kui kreeklastele. Ka Eesti spaakultuur ulatub paarisaja aasta taha, mil Pärnu ja Haapsalu mudaravilatesse kogunesid tolleaegne aristokraatide koorekiht ning kultuuri, poliitika ja ärielu suurkujud.

Oleme loonud Teie jaoks tootepaketi SPABreak, mis võimaldab ühendada meeldiva kasulikuga - isegi paaripäevane spaapuhkus annab juurde energiat ja elujõudu, parandab enesetunnet ning maandab stressi!

SPABreak ehk lõõgastav puhkus Eesti või välismaises spaas on ideaalne võimalus kiire elutempo juures tuua vaheldust oma igapäevaellu.

Tahame teha Teie valiku lihtsamaks - Baltic Tours on välja toonud valiku headest spaadest kogu Euroopas. Kindlasti leiame igale soovijale meie mitmekesisest valikust just selle sobiliku. Kui Te ei leia oma lemmikut veel meie valikust, küsige ja leiame Teie soovidele vastava hotelli mistahes maailmapaigas!
 
Pühendage mõned päevad vaid endale, proovige meie spetsiaalseid spaapakette ja lõõgastus ning värske enesetunne on garanteeritud!

Mõnusat spaapuhkust soovides,
Baltic Tours
Viimati uuendatud 12. jaanuar 2019
 
Kuumad pakkumised