Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Spa_search_magnifier
 
Lõuna-Aafrika Vabariik
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Avasta Lõuna-Aafrika mitmenäolist palet!

 

Lõuna-Aafrika Vabariik on sihtkoht neile, kes otsivad midagi erilist – kohta, mis jääks kaugele tšarterlendudest ja massiturismist. Lõuna-Aafrika Vabariik on läbi teinud arengu ning kunagi vaid metsiku loodusega kaetud riigist on saanud põnev kombinatsioon kaasaegsest tsivilisatsioonist ja puutumatust loodusest. Loomulikult tasub külastada erinevaid rahvusparke, kus saab osa võtta safaritest nii päeval kui ka öösel. Veinisõpradel tasub sõita avastama Lõuna-Aafrika kuulsaid veinikeldreid  lõunarannikul. Garden Route ja Panorama Route pakuvad maalilisi vaateid ja sobivad ideaalselt omal käel rendiautoga avastamiseks. Oma vapustava looduse ning inimestest õhkuva soojusega ei jäta Lõuna-Aafrika kedagi külmaks!

Millal külastada? Parim aeg Lõuna-Aafrika külastamiseks on novembrist märtsini, mil seal on suvi. Aga ka kevadel ja sügisel on omad võlud: kevadel on Aafrika õites ja sügis-talvisel ajal näeb safaril kõige rohkem loomi.
Tegemist on individuaalreisiga. Allolev pakett ja hind on kokku pandud näidise ja soovitusena. Võimalusi reisi kombineerimiseks on lõputult!


Abistame meeleldi konsultatsiooniga ning aitame kokku panna just Sulle sobiva marsuudi ja paketi. 

Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.
Telefon: 740 0000, 630 0400
Viimati uuendatud 15. märts 2018
 
Kuumad pakkumised