Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Spa_search_magnifier
 
Alaska
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Alaska

 
Alaska on loodusesõbra tõeline unistus! Kalastamine, jaht, mägironimine ja matkamine on vaid mõned märksõnad, mis iseloomustavad seda kauget maailmanurka.

Alaska on suurim USA osariik, kuid siin elab vaid 675 000 elanikku. Pealinna Juneausse pääseb vaid lennuki või laevaga. Parim aeg Alaska külastamiseks on maist kuni septembrini - siis ei ole ilmastikuolud ekstreemsed ning ka hinnatase on soodsam. Alaskalaste seas kehtib nimelt põhimõte - müüd odavalt, müüd rohkem.

KUIDAS ALASKALE SAAB?
Vaata parima hinnaga lennupiletite pakkumisi meie eestikeelsest e-poest siin>>
Või küsi pakkumist meie reisikonsultantidelt allolevatel kontaktidel.


MIDA ALASKAL TEHA?
Alaska on üks looduskaunimaid paikasid maakeral. Seetõttu on populaarseteks tegevusteks näiteks ringreisid, mis viivad osariigi erinevatesse nurkadesse või mööda merd kulgevad kruiisid, millelt avanevad kaunid vaated loodusele ja sealsetes vetes elavatele mereloomadele.

Vaata erinevaid kruiisipakkumisi siit>>


KASULIKKU INFOT
Kuna sõiduteid on vähe ja nad lõppevad tihtipeale niiöelda eikusagil, kasutatakse liikumiseks kas väikelennukeid, laevu (rannikul) või lausa koerarakendeid. Suuremate linnade vahel on siiski teed olemas ja võimalus auto rentida samuti. Majutust leiab nii B&B'st kuni 5* hotellideni.

Vaata lisainfot siit>>

Vaata täpsemalt riigi- ja viisainfot Välisministeeriumi kodulehelt siit>>

Lisainfo ja tellimine Baltic Toursi puhkusreiside osakonnast.

Telefon:
740 0000, 630 0400
Viimati uuendatud 19. oktoober 2018
 
Kuumad pakkumised