Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Spa_search_magnifier
 
Villapuhkus Hispaanias
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Villapuhkus Hispaanias

 
Hispaania on üks mitmekesisemaid sihtkohti Euroopas. Sealt leiab endale midagi nii veinisõber, köögikunsti austaja, aktiivse puhkuse otsija, rannamõnude eelistaja ja ka lastega pere. Valida saab nii Vahemere äärsete randade kui ka Atlandi ookeani äärsete kalurikülade vahel.

Kindel on see, et midagi leiab endale igaüks!

Puhkus külaliskorteris või -villas on ideaalne võimalus kohalikku ellu sukeldumiseks. Ei mingeid järjekordi hommikusöögil, keskööni telekat vaatavaid naabreid ega turistide horde akna all. Selle asemel võid hommikukohvi nautida oma privaatsel rõdul, teha hommikutrenni välibasseinis ja näha osa Hispaaniast, kuhu paljud reisijad ei jõua.


Pane tähele!
Käesolevate külaliskorterite- ja majade puhul on suuremal enamusel tegemist kohalike inimeste endi korterite ja majadega, mida periooditi välja üüritakse. Seetõttu ei saa seda võrrelda hotellimajutusega. Siiski on tegemist väga mugava, tihtipeale soodsama ja ehtsa majutusvõimalusega, et end tõeliselt sihtkohaga tuttavaks teha.

Majutuskohta saabudes tuleb üldjuhul tasuda deposiit, mille summa on fikseeritud ning jääb 200-1000 € kanti. Kui lahkudes on kõik omal kohal, siis tagastatakse deposiit täies mahus. Samuti tuleb lahkudes tasuda tarbimiste eest, kui need ei sisaldu juba hinnas.

Üldjuhul saab villasse minna alates kella 15.00-st. Täpsem saabumisaeg tuleb varasemalt kokku leppida, sest maja/korteri omanik või haldaja ei pruugi elada läheduses.

Suvisel perioodil on võimalik villasid ja apartemente rentida vaid laupäevast-laupäevani.

Lisainfo ja broneerimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.
Telefon: 740 0000, 630 0400

Viimati uuendatud 09. juuni 2021
 
Kuumad pakkumised