Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Spa_search_magnifier
 
Villapuhkus Horvaatias
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Villapuhkus Horvaatias

 
Horvaatia on tõusnud eestlaste reisisihtkohtade edetabelisse nagu rakett! Aadria mere kallastel asuv riik on ideaalseks sihtkohaks nii kultuuri-, ranna- kui ka toiduhuvilistele. Rooma impeeriumi ajajäljed, värsked mereannid, kristallselge veega rannad ja maalilised saared pakuvad reisielamusi pikemaks ajaks.

Kindel on see, et midagi leiab endale igaüks!

Puhkus külaliskorteris või -villas on ideaalne võimalus kohalikku ellu sukeldumiseks. Ei mingeid järjekordi hommikusöögil, keskööni telekat vaatavaid naabreid ega turistide horde akna all. Selle asemel võid hommikukohvi nautida oma privaatsel rõdul, teha hommikutrenni välibasseinis ja nautida puhkust kui staar.

Meie pakume villapuhkust järgmistes Horvaatia piirkondades:
Kesk-Dalmaatsia (Spliti, Hvari saar, Braci saar, Trogir): vaata pakkumisi siit>>

Pane tähele!
Käesolevate külaliskorterite- ja majade puhul on suuremal enamusel tegemist kohalike inimeste endi korterite ja majadega, mida periooditi välja üüritakse. Seetõttu ei saa seda võrrelda hotellimajutusega. Siiski on tegemist väga mugava, tihtipeale soodsama ja ehtsa majutusvõimalusega, et end tõeliselt sihtkohaga tuttavaks teha.

Majutuskohta saabudes tuleb üldjuhul tasuda deposiit, mille summa on fikseeritud ning jääb 200-1000 € kanti. Kui lahkudes on kõik omal kohal, siis tagastatakse deposiit täies mahus. Samuti tuleb lahkudes tasuda tarbimiste eest, kui need ei sisaldu juba hinnas.

Üldjuhul saab villasse minna alates kella 15.00-st. Täpsem saabumisaeg tuleb varasemalt kokku leppida, sest maja/korteri omanik või haldaja ei pruugi elada läheduses.

Suvisel perioodil on võimalik villasid ja apartemente rentida vaid laupäevast-laupäevani.

Lisainfo ja broneerimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.
Telefon: 740 0000, 630 0400

Viimati uuendatud 01. aprill 2021
 
Kuumad pakkumised